o AMESBURY - byty Křimice, bydlení Křimice

BYTOVÝ DŮM HANA

Máte zájem o některý z bytů?

Kontaktujte nás

NABÍDKA - BYTY KŘIMICE

ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY 2. ETAPY PLÁNUJEME NA PŘELOM ROKU 2019/2020.

Druhá etapa bude zahrnovat 2 bytové domy s dispozicemi 1+KK, 2+KK, 3+KK, 4+KK + přízemní byty se zahradou. Lodžie bude součástí každého bytu. Též budou k dispozici krytá garážová stání i samostatné garáže.

Hledáte bezstarostné bydlení na čerstvém vzduchu, s vlastní zahradou, a navíc v příjemné lokalitě?


Byty Křimice představují nový a cenově dostupný koncept bydlení, který svým rezidentům nabízí moderní styl život na klidném okraji města určené pro každého, kdo touží po aktivním odpočinku, kontaktu s přírodou a dobré dostupnosti do centra Plzně.


V novém bytovém domě "Hana" naleznete 40 bytových jednotek různých velikostí od 1+KK do 4+KK. V každém bytovém domě lze zakoupit bytové jednotky velikosti od 1+KK s cenou začínající již na částce 1 190 000,- Kč včetně DPH. Tato cena zahrnuje kompletní standardy, a to sanitární keramiku, obklady, dlažbu, podlahové krytiny a dveře v celé bytové jednotce. Jedná se o 5 podlažní dům, který má dvě části, které jsou výškově odlišné. Dům je orientován na východ a západ. Každý byt má lodžii či balkon, terasu nebo zahradu. V ceně bytu je sklepní kóje o výměře 4 m2. V přízemí jsou na východní straně krásné byty (některé jsou mezonetové) se zahradou, samostatné garáže a sklepní kóje. V suterénu jsou krytá parkovací stání, sklepní kóje a technické zázemí domu. Využijte možnost zákaznických změn a vlastního designu ve Vašem novém bydlení.


Ladislava Egrmajerová

telefon: (+420) 731 618 421
e-mail: ladislava.egrmajerova@re-max.cz

 

Lubomír Hála

telefon: (+420) 777 440 081
e-mail: lubomir.hala@re-max.cz